Dyer te hekurit te oborrit

Blihet nga: Bekim 17 Mar 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Jam i interesuar te blej nje pale dyer te hekurit te oborrit te perdorta, gjeresia 3-4 metra dhe lartesia 2.5 - 3 metra. Ju lutem te gjithe ata qe kane dyer te ketyre permasave te me lajmerojn. Nr.tel : 044822016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim