Blej shtaga per Hark ose shigjet

Blihet nga: Menton 08 Sht 00:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
blej shtag per hark ose qe din kush ku ka me ble te me tregon se kah nje koh qe po lypi ne ks edh spo gjaj e ket e kish lute shoqten e shjtaris se kosove te me njoftojn se ku gjinde ju pres te me tregoni
Me rrespek
Menton Maloku
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim