fur buke

Jepet me qera nga: basri 29 Mar 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Artanë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Jepet me qira fur buke ne periferi te tetoves lagjen sedllarc Fura pesedon banimin +38970820158
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim