Gandia Beach, Ref. BARL_10

Jepet me qera nga: emanuel fessto 24 Gsh 02:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Artanë
DESCRIPCIÓN

Apartamento de alquiler, Playa de Gandia, tres dormitorios, baño, aseo, piscina y vistas al mar. Situado en primera linea de playa , frontal. Plaza de garaje.
EGVT-3 APTO. TURISTICO REGISTRADO Nº AT-34128-V

CARACTERÍSTICAS

Garaje si Dormitorios 3 Cama M. 1
Camas Ind. 4 Baños 1 Aseos 1
Termo electrico Cocina gas Plazas 6/7 pax
Garaje Nº 26 A/A Jardin
TV Ascensor Vistas
Piscina

PËRSHKRIMI

Apartament me qera , Gandia , tre dhoma gjumi , banjo, WC , pishinë dhe pikëpamjet e detit . E vendosur në beachfront , front . Garage .
EGVT - 3 APT . TURISTIKE REGJISTRUAR Nr AT - 34128 - V

TIPARET

Garage po Bedrooms 3 M. 1 shtrati
Numri i krevateve Ind . 4 Banjo 1 dhoma dushi 1
Sobë me gaz - elektrike Thermo 6/7 pax
Garage Nr 26 / Kopshti
TV heqin Views
pishinë


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim