Leshohet Lokali me Qira

Jepet me qera nga: drilon 28 Mar 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

850 EUR / muaj

Adresa: Rr.Zahir Pajaziti Nr.13
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Besianë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet Lokali me qira ne qender te Podujeves ku eshte aktualisht Barnatorja LADI PHARM afer kafes SABIT HOTIT.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim