Lokal me qira

Jepet me qera nga: Bahri 17 Sht 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 00 m2
Komuna: Besianë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal me qira ndertim I vjeter ne rrugen Bahri Fazliu te Spitali ne Podujev.
Lokalin esht ne gjendje te mir per udheheqje te biznesit si salon bukurie apo edhe per ordinanc
Qiraja sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim