Fur buke

Jepet me qera nga: basri 28 Mar 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Besianë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Jepet fur buke me qira ne periferi Te tetoves lagjen sedllarc fura posedon banimin .me drue e me naft +38970820158
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim