leshohet me qera e pershtatshme per furr

Jepet me qera nga: gazmend 13 Mar 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: lokal i pershtatshem per furr
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Besianë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Rruga e qarkullushme ka afer shkollen me afer 2mij nxenes dhe nuk ka as burektore as furr ketu afer jan te gjitha kushtet per furr uj panderpre ju mirpresim ka mundsi zgjerimi te lokalit kemi oborr mrapa te mjsftushem afer 5 ari ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim