Leshoj banes me qera ne qender te Podujeves

Jepet me qera nga: Agon 12 Shk 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Besianë
Leshoj banes me qera ne qender te podujeves banesa gjindet perball komunes perkatseisht te parku i qytetit ..banesa gjindet ne katin e par ka 2 dhoma sallonin koridorin banjon dhe ballkanin pamjen e ka shum te mir nga parku .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim