Ipet me Qera "FidanishtjaBajra" Lebane-Prishtine

Jepet me qera nga: bajra 23 Mar 01:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: buz magjistrales Prishtine-Besiane Fshatin Lebane
Sipërfaqe: 1400 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Besianë
Fidanishtja gjendet ne kilometrin e 5 te dhe buz magjistrales Prishtine-Besiane ne Fshatin Lebane dhe ka placi 14 ari , lokalin prej 24 m2, sistemin e ujit ,kanalizimin, rrymen etj.

Per me shume mund te kontaktoni ne tel:044/685-457
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim