Jepet me qera trualli 60 ari ne Siboc

Jepet me qera nga: Korab 06 Dhj 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Siboc i Eperm, perballe Dini petrol dhe bazenit
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Asfalt
Komuna: Besianë
Jepet me qera trualli 60 ari ne Siboc, afer Dini petrol dhe bazenit. Posedon uje, energji elektrike, kanalizim. Cmimi sipas marreveshjes..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim