Jepet me qera trualli 60 ari ne Sibofc- Podujeve

Jepet me qera nga: Korabi 03 Jan 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Besianë
Jepet me qera trualli 60 ari prane asfalltit ne Sibofc te Eperm te Podujeves. Gjendet afer Dini petrol dhe bazenit. Posedon uje, energji elektrike, kanalizim. Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim