Jepet me qera trualli 60 ari ne Sibofc te Eperm

Jepet me qera nga: Korab 03 Jan 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Besianë
Jepet me qera trualli 60 ari ne Sibofc te Podujeves. Gjendet afer Dini petrol dhe bazenit. Posedon uje, energji elektrike, kanalizim. Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim