Ipet lokali me qera

Jepet me qera nga: hikmet 18 Sht 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Burim
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet lokali me qera
I plotson kushtet per kafiteri gjelltore dhe qebaptore dhe ushtrimi e veprimtarive te ndryshe qmimi sipas marrveshjes esht afer shkolles fillore bajram curri ne istog
10 metra ne afersi te shkolles

per me shum informata na kontaktoni ne 044282012 hikmeti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim