LOKAL ME QIRA

Jepet me qera nga: AGIM FETAHAJ 07 Sht 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 71 m2
Komuna: Burim
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
LOKALI ASHT I PERFONDUAR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim