Lokal me qira

Jepet me qera nga: Agim fetahaj 07 Sht 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 71 m2
Komuna: Burim
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
lokali jepet me qira gjindet ne istog ne rrugen NENA-TERZ perball pompes se derivatev IBOS-PETROLL
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim