fur buke

Jepet me qera nga: basri 29 Mar 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Burim
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Jepet me aria fur buke ne periferi te tetoves ne lagjen sedllarc fura Poseidon banimin +38970820158
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim