Banes me qera ne Prishtine AFER FAKULLT TEKNIK

Jepet me qera nga: Baki 21 Qer 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Malush Kosova
Sipërfaqe: 54 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Dardanë
Banesa asht katin e par dhe Afer spitalit dhe
200 metra larg nga fakullteti Teknik,Banesa TE EULEXI ,teinteresumit lajm,tel,044 219 069
Banesa ka,
SALLON me KUZHIN
DHOM GHUMI
BALLKON
BANJO
KORIDOR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim