Banese me qera ne Prishtine AFER FAKULLT TEKNIK

Jepet me qera nga: Baki 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Banesa asht katin e par dhe Afer spitalit dhe
200 metra larg nga fakullteti Teknik,Banesa asht pa mobilume,teinteresumit lajm,tel,044 219 069
Banesa ka,
SALLON me KUZHIN
DHOM GHUMI
BALLKON
BANJO
KORIDOR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim