ipet lokali me qira ne qender te deqanit

Jepet me qera nga: shaban 25 Nën 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: deqan
Komuna: Deçan
Hapësirat : Zyra
ipet lokali me qira ne qender te deqanit mbas al-petrolit ku me par ishte keku dhe nlb prishtina. lokali o i gatshem per shfrytzim i cili posedon nxemje qendrore rrym 24/7 me qasje ne gjeneratoj i cili mirmbahet nga ana jon gjithashtu lokali posedon interier i cili ne rast se ju pershtatet mund ta perdorni gjithashtu ka parking te mjaftushem perreth lokalit dhe siguri maksimale 24/7 lokali gjendet perball stacionit policor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim