ipet me qira lokali 2 kat ne qender

Jepet me qera nga: shaban 04 Nën 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Deçan
Hapësirat : Zyra
ipet lokali me qira ne qender te deqani ku me par kan qen nlb prishtina dhe keku lokali o 2 kat dhe ne gjendje te perkryer per te zhvilluar qfardo aktiviteti biznesor lokali posedon nxemje qendrore qasje ne gjenerator gjithashtu posedon dhe inventar nese ju pershtatet per shfrytzimin e aktivitetit tuaj afarist.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim