SHTEPI ME QERA NE DEQAN

Jepet me qera nga: Xhevdet 25 Nën 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Deqan
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Deçan
Ipet Shpia me qera ne Deqan, Shpia asht komplet e mobiluar,ka ngroje Qendrore,dhe asht shum e pershtatshem edhe per qdo lloj biznesi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim