fur buke

Jepet me qera nga: basri 29 Mar 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Dragash
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Jepet me qira fur buke ne perifert te tetoves lagjen sedllarc fura posedon bani in+38970820158
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim