Ofroj falas shtepi

Jepet me qera nga: alex 11 Tet 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: durres
Sipërfaqe: 55 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Dragash
jap falas vetem per vajza garzoniere ne plazh durres vajz serioze dhe pastertoire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim