Hapsire afariste me qera

Jepet me qera nga: dema 04 Shk 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Drenas
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
ne qender te drenasit buze rruges kryesore te qytetit perballe shkolles fillore "rasim kiqina" jepen lokalet afariste me qera gjithsejt ka 300 met.kat.(kati pare, dyte , trete dhe i katerte, te gjitha per qmimin e shenuar.Lokalet jane kati pare aty ku ka qene banka Finca, kati dyte qe ka qenw My Caffe dhe i treti e katerti e njejta veprimtari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim