Japim lokalin me qera

Jepet me qera nga: avdush_m25@hotmail.com 22 Jan 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Drenas
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Japim lokalet me qera me siperfaqe prej 45m2 dhe 85m2. Lokalet gjindet te tregu afer barnatores bujqsore Gruda. Lokalet kan parking te mjaftueshem dhe jane te pershtatshme per veprimtari te ndryshme biznesore. Qmimi i qeras shume i volitshem. Tel 044 313 956
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim