Jep me qera objektin

Jepet me qera nga: dem 25 Pri 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Adresa: jap objektin me qera
Sipërfaqe: 250 m2
Komuna: Drenas
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jap me qera objektin ne qender te Drenasit.
Objekti permban 2 lokale te mdha njera 100m2 katrot kati pare (prdhes) dhe tjetra 160m2 (kati dyte) ne te njejten hymje kati trete dhe i katerte 60 met.kat.

Komplet objekti leshohet me 600 euro qera me mundsi ndamje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim