Lokal me qera ne Drenas

Jepet me qera nga: nazif 03 Tet 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Drenas
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
jap lokalin me qira ne drenas, te lokalet e reja, kati perdhes, me dy hymje me pamje kah shkolla fillore, nr.A1. ka viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim