Lokal me qera ne Drenas

Jepet me qera nga: Qemail 25 Jan 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Drenas
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jap lokalin me qera 100 m2.
Cmimi i diskutueshem !

Gjendemi ne objektin Euromodel
perball Al-trade !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim