Lokal me qera ne Drenas

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: SMMN shpk 17 Maj 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Drenas
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SMMN shpk Jep Lokalin me Qera ne Drenas perball Al trade objekti Euromodel ngjitur per Granitit market.Lokali ka siperfaqe pre 100 m2 akoma nuk eshte I renovuar. Lokali rinovohet si pas kerkeses se klientit.
Na kontaktoni 043 975 816
mund te na shkruani ne smmn.shpk@hotmail.com
------JU MIREPRESIM----
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim