Lokale afariste me qera

Jepet me qera nga: dema 10 Nën 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Adresa: Drenas
Sipërfaqe: 350 m2
Komuna: Drenas
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ne qender te drenasit perball shkolles filore Rasim Kiqina leshohet me qira i tere objekti afarist si: kati pare , i dyte , trete dhe katerte te gjitha hymjet e veqanta vetem per 500 eu ne muaj . E pershtatshme per qdo veprimtari si : shendetesore , butik, market etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim