Lokale me qera

Jepet me qera nga: Avdushi 15 Mar 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Lokale me qera
Sipërfaqe: 45 85 m2
Komuna: Drenas
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Japim lokalet me qera me siperfaqe prej 45 m2 dhe 85 m2 . Lokalet gjenden te tregu i pemve afer barnatores bujqsore Gruda. Lolalet kan parking te mjaftueshem, jane te pershtatshme per veprimtari te ndyshme biznesi dhe qmimi i qeras eshte shume i volitshem. Tel 044 313 956
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim