Banes me Qira ne Poklek te ri Drenas

Jepet me qera nga: ejup 03 Sht 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Poklek i Ri
Sipërfaqe: 115 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Drenas
Ipet me qira banesa ne poklek te ri prej 115 m ka tri dhoma gjumi nji kujzhin nji sallon dy banjo koridor dhe ballkon ka uj dhe rrym asht e mobiluar dhe ipet me qira me koh te gjat ju lutem te na kontaktoni ne viber 00385912181340.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim