Banes me qira

Jepet me qera nga: Elheme Haxhi Hoti 22 Krr 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Drenas
Leshoi banes me qera eshte e gatshme per banim esht 55m-katror , banesa gjendet ne objektin e m-2000 ne Drenas , kati 4,qmimi sipas marrveshjes nr tel:044/562/822 dhe 049/244/395
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim