Jap lokalin me qira ne Drenas

Jepet me qera nga: Azem 14 Shk 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Drenas
Leshoj lokalin me qira ne rrugen e zejtareve ne Drenas ka vend parkimi dhe eshte afer qendres kryesore .
Qmimi me marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim