LESHOHET KATI I PAR I SHTEPIS KOMPLET I MOBILUAR

Jepet me qera nga: Milazim 20 Mar 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Te laxhja e xhamise
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Drenas
IPET ME QIRA KATI I PARE I SHTEPIS QE SHIHET NE FOTO? SHTEPIA ESHTE E RE DHE PRAN QENDRES NE DRENAS?ESHTE VEND I PERSHTATSHEM DHE SHTEPIA ESHTE E ZBRAZUR PERVEQ QE KATI I DYTE SHFRYTEZOHET GJAT PUSHIMEVE E KATI I PARE ESHTE KOMPLET ME QIRA ME KUSHTE TE VOLITSHME E MOBILUAR UJE PA NDERPRERJE NGA QYTETI DHE PUSI KA OBORR VEND PER MAKIN DHE GJITHA KUSHTET QE I POSEDON NJE FAMILJE...
PER ATA QE JAN TE INTERESUAR MUND TE THIRRNI NE KET NUMER TELEFONI?
044278245
JU MIRPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim