Toka me qera perballe joracenter

Jepet me qera nga: Bashkim 14 Shk 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Adresa: Vukofc-Drenas
Komuna: Drenas
Leshohet toka me qira perballe Jora Center.
Toka gjendet te asfallti dhe ka 25 metra qasje ne rruge
dhe gjatesi sa i nevojitet qiramarresit.
Toka ka pozite te mire per shume lloje te bizneseve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim