Ipet Lokali Me Qera,Afer Shkolles Gjon Serreqi

Jepet me qera nga: Lokal 11 Gsh 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Adresa: Ferizaj te shkolla gjon sereqi
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet Lokali me qera afer Shkolles "Gjon Serreqi" si dhe afer shkolles Ish Gjimanazit, shkolla e Mjeksis.
Qmimi 100 Euro
Ju Mirepresim
044-378-458
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim