Ipet me qera Fast food Bani

Jepet me qera nga: Shaban 19 Shk 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Deshmoret e kombit
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet me qera lokali kompletum per fast food/restorant sipas marrveshjes + tarasa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim