Jezerci- Jepet me qera lokali 200m2

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni Pronave Jezerci 17 Sht 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Magjistralja Ferizaj-Shkup
Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet me qera lokali 200m2 në magjistralen Ferizaj-Shkup.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni Jezerci
Adresa: Rr.Ali Kelmendi (Përball Shtëpisë së bardhë)
Kontakti: tel: 044/49-110 793
Email: jezercii@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim