Konsig-Leshohet Lokali me Qera Kati i II

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Konsig sh.p.k 14 Tet 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Adresa: RRuga Zejnel Hajdini #42
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokali me qera ne rrugen zejnel Hajdini
Lokali eshte I pershtatshem per keto veprimtari
-Depo/Magazin
-Ordinance
-Sallon Bukurie
-Zyre etj .

Per cdo Info Ju lutem na kontaktoni ne kete numer 0037745841265
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim