Lëshohet me qera lokali afarist Rr.Enver Topalli

Jepet me qera nga: Nsh.Juristi 30 Gsh 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 2000 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet ne Rr. Enver Topalli , eshte shume i pershtatshem per aktivitete afariste.
Lokali ka dy hyrje nga rruga kryesore dhe nga ana e pasme. Te interesuarit mund ta shfrytezojn edhe bodrumin gratis me 40 vende parking.

Te gjithe te interesuarit te lajmrohen ne nr e telefonit
044/410-972, 03-800-033 ose ne email adresen nsh.juristi@outlok.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim