LOKAL AFARIST

Jepet me qera nga: Shemsi 11 Nën 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Shemsi Bakiu, rruga e Varoshit, Visioni IV
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj me qera objektin tim afarist, i pershtatshem per qdo veprimtari afariste dhe me qmim shum te volitshem. Objekti gjendet ne rrugen e Varoshit, ne lokalet e Visionit IV komlexi 2
Per informata me te hollsishme, kontaktoni ne nr e telefonit: 044381232 ose ne Zvicer.
0041798183950
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim