Leshoj me qera lokalin 15m2 ne Ferizaj

Jepet me qera nga: lokal 23 Gsh 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Sipërfaqe: 15 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj me qera lokalin ne rr. Vllazrit Gervalla, perball marketit Mentori. Lokali i ka 15 m katror asht i pershtatshem per Mobishop, Frishop, Kozmetik, Bizhyteri, Pik shitje per operator etj.
Qmimi 180 euro
Per ma shum informata kontakto:
044 638 595
049 312 399
vib. +377 44 638 595
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim