Lokal me Qera ne Lagje te Re

Jepet me qera nga: Luan 25 Qer 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: 7 Shtatori
Sipërfaqe: 180 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj me qera Lokalin ne Lagje te Re me 180 m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim