Lokal me qera 15m katror qmimi 150 euro

Jepet me qera nga: lokal 30 Sht 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Sipërfaqe: 15 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj me qera lokalin 15 m katror i pershtashem per mobishop, frishop, frizer, apo ndonji veprimtari tjeter. Lokali gjindet ne rrugen Vllazrit Gervalla perball Mentorit. Per ma shum informata kontakto:
044 638 595
049 312 399
vib. +377 44 638 595
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim