Lokal me qera ne Ferizaj

Jepet me qera nga: Endrit 15 Dhj 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokali me qera dhe vend te mjaftueshem 20ari lokali posedon kanalizim bunar 30metra wc Etj Etj ..per me shume kontakto ne numer . Ne fshatin e vjeter magjistralaja prishtine - shkup
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim