Lokal me qera

Jepet me qera nga: Izer 14 Nën 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Adresa: Vëllezërit Gërvalla
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ipet me qera, gjendet ne rrugen V.Gervalla , mund te na kontaktoni ne nr. 044 227 064
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim