Lokal mehr qera

Jepet me qera nga: Adem 07 Mar 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
60 m2 kati dyt. Ne rrugen Ahmet Kaqiku afer stacionit te Autobusav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim