Lokali ipet me qira

Jepet me qera nga: Hazir 14 Sht 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Adresa: Rr.Driton Islami
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet ne perdhese
Posedon 80 m2 lokal si dhe wc
( gjendet aferr furres " Genci " )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim